קורסים וסדנאות

החלום של כל הורה הוא לגדל ילד מאושר, בריא, טוב לב, אנושי ומצויד בכלים טובים ומתאימים כדי להצליח בחיים. אנו חיים בעידן הדיגיטלי וכולנו חשופים לקצב חיים מהיר ומאומץ, לריבוי מידע וגירויים, ללחצים חברתיים שונים. הורים רבים חשים לחץ חברתי, רוצים שילדם יהיה “כמו כולם” וגם רוצים שיהיה בעל אישיות עצמאית וביטחון עצמי גבוה, שיודע לעמוד על שלו וגם יצירתי.
ילדכם מבלה בבית ספר 12 שנה. תקופה ארוכה! ההורים בתוך תוכם מאוד רוצים שילדם יצליח בלימודים, שיהיה לו מעניין, שיהיו לו חברים טובים בכיתה, שהמורה תאהב אותו ותראה אותו.
לפעמים כך קורה ולפעמים לא כל כך. להורים אין יותר מדי שליטה על החומרים שמלמדים בבית הספר ולא על דרכי לימודם.
השאלה המתבקשת היא מה תלוי בהורים?  איך ההורים יכולים לעזור לילדם? 
נכון שהורים משתדלים לבחור את בית הספר הטוב ביותר, למצוא את המורה המתאים ביותר, רושמים את הילדים לעשרות חוגים, מורים פרטיים וכדומה. כל זה טוב ונכון.  
אני מציע שתי תשובות עיקריות לשאלה זו. התשובה הראשונה נמצאת ברובד החינוך. על כך תוכלו לקרוא כאן “הורות שלווה” .
התשובה השנייה מתמקדת ברובד ההתפתחותי. כאן אני מציא 2 קורסים: “הכנה לכיתה א’ ” להורים שילדם עולים לכיתה א’ ו-“הכישורים הנחוצים במאה ה-21” להורים שילדם בכיתות מתקדמות.

 

הכנה לכיתה א’ להורים

 

הכישורים הנחוצים ב-21

 

הורות שלווה

קורס "עליה לכיתה א" היה כיפי וענייני. אִליה מעביר אותה מסודר מאוד ובאווירה מאוד נעימה. אני כאימא לקחתי בשבילי הרבה טיפים חדשים. היה מעניין להבין איך דרך המשחק אפשר לעזור לילדים להתפתח, איך המשחקים האלה יכולים להשפיע על האווירה בבית והקשר בין ההורים לילדים. ניסינו - זה באמת עובד נפלא! אפשר לדבר הרבה, אבל עדיף פעם אחת לראות ולנסות במקום לדבר. ממליצה גם על הקורס וגם על המדריך מכל הלב!
כמילה
אמא ל-3 בנים