סיפורי הצלחה

במהלך השנים פגשתי ילדים והורים מתוסכלים, מבולבלים, שמחפשים פתרונות ותשובות. כאן אסופים חלק מהמשובים של ההורים שלוויתי בדרכם להורות שלמה יותר והתרשמות ההורים כשליוותי את ילדם בדרך להתפתחות, להתבגרות ולעצמאות.

עבודה פרטנית עם הילדים

הדרכת הורים - קורס עליה לכיתה א'

קורס "עליה לכיתה א'" היה מדהים , מאוד מאוד נהניתי , מאוד אהבתי שהוא היה מאוד חווייתי ולא רק חלק התיאורטי. קיבלתי מושג מה לעשות עם הילדים, איך להפעיל אותם, לשחק איתם, איך להעביר איתם זמן בכייף תוך כדי שהם יתפתחו דרך אותם משימות/מחשקים. כמו כן הקורס היה בנוי היטב והעברת את החומר בצורה מאוד ברורה, כיפית.
טליה ט.
אמא ומטפלת בגיל הרך
קורס "עליה לכיתה א" היה כיפי וענייני. אִליה מעביר אותה מסודר מאוד ובאווירה מאוד נעימה. אני כאימא לקחתי בשבילי הרבה טיפים חדשים. היה מעניין להבין איך דרך המשחק אפשר לעזור לילדים להתפתח, איך המשחקים האלה יכולים להשפיע על האווירה בבית והקשר בין ההורים לילדים. ניסינו - זה באמת עובד נפלא! אפשר לדבר הרבה, אבל עדיף פעם אחת לראות ולנסות במקום לדבר. ממליצה גם על הקורס וגם על המדריך מכל הלב!
כמילה ט.
אמא ל-3 בנים

קורס "הורות שלוה"

את הקורס עם אליה עשינו בצורה מפורטת אשר נפרסה על פני מפגשים רבים. לכל אורכם הורגשה המקצועיות, האנושיות, הנכונות והקסם האישי המאפיינים אותו. מה שבלט במיוחד היה היכולת והרצון שלו להכיל ולענות על כל שאלה בכבוד, ולהתאים את עצמו לקצב האינדיבידואלי שלנו. באופן כללי הרגשתי שהקורס היה הרבה יותר מהעברת ידע, אלא עיצוב והתפתחות של דפוסי מחשבה. לעיתים תוך כדי אתגור האחד של השני. חלק מהחומר המועבר היה אקטואלי ויישים בזמן אמת, וחלקו טמן זרעים באדמה לעתיד שיבוא. ולמרות שאת החלק השני קשה יותר להעריך במיידי, לדעתי מוכנות ומניעתיות הן מתנות ארוכות טווח שקשה לנבא את ערכן כעת. אמליץ על התהליך עם אליה להורים שרוצים לדייק מול עצמם ומול ילדם, להיות נוכחים, לדעת לדבר בצורה בונה, להביע את עצמם ולעודד את ילדם להבעה, ולהיות נתמכים.
משפחת א.
אליה ליווה אותנו בתקופה מאוד סוערת בהורות שלנו. להיות הורה זו משימה מאתגרת. ולהיות הורה טוב זאת אומנות שנבנית על היסודות של אהבה, הכלה והבנה. כשהראשון לדעתי בא לנו מהטבע, השניים האחרונים דורשים ידע ומיומנות. וכאן הקורס פותח לפניך את הדרכים לארץ הנפלאות של הורות של שלווה והכלה. לפנינו עוד דרך ארוכה, אך תודה לאליה רכשנו כלים שבהחלט מאפשרים לראות אותה ולהתקדם בה באושר ושמחה.
משפחת א.
מאוד נהניתי, למדתי דברים על עצמי, על בנותיי, ועל בן זוגי. גיליתי שמשחק יכולות לשמש ככלי אבחוני והתנהגותי. דבר קטן כמו "זמן המלך" יכול להשפיע על מערכות יחסים שלמות. המנחה בעל קסם אישי, כריזמה, המון אהבה לילדים ורצון טוב, מקצועיות בגובה העיניים ללא אגו וללא יהירות.
הדס
הבנתי שחייבים להפסיק לשאול שאלות ולהתחיל לשקף את הרגשות. בזכות הקורס ההתנהגות של הילד הבכור שלי השתנה לטובה. הקורס היה מאורגן היטב, המנחה גילה סבלנות, פתיחות ויכולת לזכור את הפרטים הקטנים לגבי הילד והתנהגות שלו.
אסיה
הקורס היה שימושי מאוד, מתמקד בפן הרגשי של הילד ונותנ כלים להורים. למדתי לשקף רגשות של הילד ולא להתמקד בפן ההגיוני של המצב. במהלך הקורס המנחה גילה אכפתיות, סבלנות ורצון לעזור.
טניה ודימה

סדנת משחקים להורים ולידלים

סדנת משחקים להורים ולילדים הייתה חוויה הכי חיובית ומהנה בזמן האחרון. לא רק ילדים נהנים עכשיו ממה שלמדנו ,גם שנינו קיבלנו המון אנרגיה וכלים להעביר זמן איכותי עם הילדים. במהלך הסדנה למדנו המון על עצמינו ועל הילדים שלנו. קיבלתי פרספקטיבה נוספת על נושא של התפתחות של הילד ועל משחקים שיכולים לעזור בהתפתחות זאת. פתאום זמן "מת" בנסיעה באוטו יכול להפוך לזמן מאתגר לכל המשפחה. אנחנו רוצים להודות לאִליה על זה שגילה לנו דרך נוספת להתקרב לעולם של ילדים שלנו דרך משחקים מאתגרים
טניה ומישה