חוגים לילדים

קיים מבחר עצום של חוגי ילדים מעניינים ומרתקים.
לרוב ילדים אוהבים חוגים, כי כך הם מתנסים בדברים חדשים, מגלים את עצמם, מגלים במה הם טובים, לומדים מיומנויות רבות, מפתחים כישורים מגוונים וכמובן נהנים. חוגים אומנם משפרים יכולות, אך קשיים רבים הקשורים לדפוסי התנהגות ודפוסי למידה נשארים ללא מענה גם בבית, גם בבית הספר וגם בחוגים עצמם.
לכן חשוב מאוד בתחילת דרכם של הילדים לפתח כישורי חיים, כישורי למידה וכישורי ניהול עצמי נכונים ויעילים. כישורים אלה יעזרו לילד בכל שלבי חייו. אני מאמין שיש סדר לדברים. קודם ילד זוחל ורק אז מתחיל ללכת ולא להפך. קודם אנו גורבים גרביים ורק אז נועלים נעליים. לכן אני מאמין שבניית תשתית לימודית טובה ואיתנה בתחילת הדרך קודמת להשתתפות בחוגים.

הכנה לכיתה א’

 

כיצד להתכונן לכיתה א’

ילדים בכיתות א’-ב’

 

פיתוח כישורי למידה

ילדים בכיתה ג’-ד’

 

פיתוח כישורי חיים

"המורה הראשון היקר שלנו! נגמרה תקופה ארוכה, תקופה משמעותית של שנה וחצי של היותו של טל כתלמיד בחוג שלך. ובסוף התקופה הזאת אנחנו ההורים היינו רוצים להגיד לך תודה ענקית! תודה על העבודה המסורה, על המון מחשבה בחיפושי דרכים ופתרונות, על סבלנות, על הפתיחות בינך לבין הילד, על רגישות כלפיו, על כך שראית אותו, ידעת לכוון אותו ואותנו כהורים, על כך שיצרת איתו קשר נהדר והיית בשבילו גם החבר וגם המורה, על כך שהרגשנו לאורך כל הדרך שנתת את הנשמה שלך ופעלת מכל הלב.
פנינו לפני שנה וחצי כשראינו שטל לא כל כך מתעניין בלימודים, בקריאה או עשיה כלשהיא. הוא רצה בעיקר לשחק והחלטנו אז להשאיר אותו שנה נוספת בגן.

היום טל בשל ומוכן לבית הספר והרבה הודות לעבודה המשותפת שלכם. הוא למד ללמוד, למד לעבוד, להתרכז, להתעניין, להתגבר על הקושי, למד לקרוא ולכתוב בשתי שפות, פיתח חשיבה לוגית ורגשית, זיכרון ראייתי ושמיעתי, למד גבולות, למד לכבד את המורה ולהקשיב, למד להשתתף ולעזור במשימות בית. הוא התבגר, למד להיות בן, אח, תלמיד. הוא התפתח בכל המובנים – גם פיזית, גם רגשית וגם מנטלית. והמון דרך המשחקים ששיחקתם יחד. קיבלנו ממך דיווח בסוף כל חודש על מה שנעשה בחודש אחרון ומה התוכניות לחודש הבא. קיבלנו שיעורי בית כיפיים ומושקעים מידי שבוע. ארגנת לטל מסיבות ביניים ומסיבה סופית מקסימה ומרגשת. כמו שאמרנו הרגשנו כל הזמן את ההשקעה שלך והרגשנו שהיא מכל הלב. הסתיימה התקופה והבן עולה לכיתה א' עם הרבה ביטחון. ואנחנו בטוחים שהוא לעולם לא ישכח מי היה המורה הראשון שלו. תודה!!!"
משפחת שטיין-טלישינסקי